امروز سه شنبه 8 فروردین 1396

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان در نشست خبری گیم آپ: دنیا، از عصر ارتباطات گذشته و به عصر مجازی وارد شده است

تاریخ ارسال : 11 اسفند 95

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان، توجه به توسعه زیر ساخت های ارتباطی را بسیار مهم دانست و عنوان کرد: دنیا، از عصر ارتباطات گذشته و به عصر مجازی وارد شده است.

پایان جشنواره ایده «ایتاپ» آبادان و خرمشهر با انتخاب 6 طرح

تاریخ ارسال : 08 اسفند 95

مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: از میان 36 ایده انتخابی در جشنواره ایده «ایتاپ» آبادان و خرمشهر 36 طرح داوری و در نهایت 6 ایده حائز رتبه برتر شناخته شدند.

نخستین جشنواره "ایتاپ" در آبادان و خرمشهر فردا برگزار می‌شود

تاریخ ارسال : 07 اسفند 95

نخستین جشنواره ایده تا پدیده "ایتاپ"، فردا هشتم اسفند ماه 95 ساعت 9 صبح در مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار می شود.

برگزاری کارگاه آموزشی مالیات بر ارزش افزوده

تاریخ ارسال : 26 بهمن 95

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان- دوره آموزشی مالیات بر ارزش افزوده  ظهر امروز ۲۶بهمن ماه در مرکز آموزش های امور مالیاتی استان برگزار شد.

اختتامیه جشنواره ایده های برتر شهروندی بهبهان برگزار شد

تاریخ ارسال : 12 بهمن 95

این جشنواره به ابتکار پارک علم و فناوری خوزستان و با همکاری پردیس پارک علم و فناوری بهبهان و دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان- صبح امروز با حضور دکتر افشانی معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان و مسوولان شهرستانی برگزار شد.

اولین جشنواره "ایتاپ" در آبادان و خرمشهر برگزار می‌شود

تاریخ ارسال : 05 بهمن 95

مدیر مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر از برگزاری اولین جشنواره ایتاپ (ایده تا پدیده) 19 اسفندماه در این مرکز خبر داد و گفت: علاقه مندان تا پنجم اسفند ماه فرصت دارند که ایده‌های خود را در سامانه اینترنتی جشنواره ثبت کنند.

یک طرح خوزستانی در میان برگزیدگان جشنواره ملی انرژی‌های تجدیدپذیر

تاریخ ارسال : 04 بهمن 95

طرح پهپاد خورشیدی شرکت داناسازان صنعت افق مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه صنعت نفت در میان ۱۶ طرح فناور برگزیده دومین جشنواره ملی انرژی‌های تجدیدپذیر قرار گرفت.

پارک های علم وفناوری موتور محرکه اقتصاد مبتنی بر دانایی هستند

تاریخ ارسال : 29 دی 95

رییس پارک علم وفناوری خوزستان با اشاره به اهمیت پارک های علم و فناوری و کانون های شکوفایی خلاقیت و نوآوری در عرصه کنونی تاکید کرد: پارک های علم وفناوری موتور محرکه اقتصاد مبتنی بر دانایی هستند.

مشاور عالی پارک فناوری خوزستان با اشاره به لغو المپیاد کسب‌وکار عنوان کرد: ایده‌پردازان از ارائه ایده خود ترس دارند

تاریخ ارسال : 26 دی 95

مشاور عالی پارک علم و فناوری خوزستان اطلاع‌رسانی بسیار ضعیف در خصوص مزایای جشنواره‌های علمی و فناوری، ضعف ارتباط بین‌سازمانی در ساختار فناوری، واهمه ایده‌پردازان از ارائه ایده و عدم همکاری سازمان‌ها و دستگاه‌های دیگر در برگزاری جشنواره‌های فناوری و کسب‌وکار در استان را از مهم‌ترین علل آمار پایین و کیفیت ضعیف تا متوسط طرح‌های ارائه‌شده دانست و گفت: واقعیت این است که هر جشنواره‌ای متولی می‌خواهد؛ به‌دلیل عدم حمایت المپیاد استانی طرح کسب‌وکار دانشجویان به‌نوعی لغو شد.

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان در نخستین نشست کمیته بازاریابی: هدف اصلی ما در این کمیته تقویت قدرت بازاریابی شرکت های دانش بنیان است.

تاریخ ارسال : 22 دی 95

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان- در نخستین نشست کمیته بازاریابی پارک علم و فناوری خوزستان، اهمیت بازاریابی را برای شرکت های دانش بنیان مهم دانست و عنوان کرد: هدف ما تقویت قدرت بازاریابی شرکت های دانش بنیان استان است. 

پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335-8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : خوزستان - اهواز - امانیه، خیابان دز، بین عارف و لقمان، پلاک 77