امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

مختاری با اشاره به مصوبه خرید کالای استانی تاکید کرد: شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی موظف به خرید از شرکت‌های دانش‌بنیان بومی شوند

تاریخ ارسال : 07 آبان 96

رییس پارک علم و فناوری خوزستان بر لزوم توجه بیشتر به بخشنامه خرید کالا و خدمات از داخل استان تاکید کرد و گفت: باید تدابیری اندیشیده شود که شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی موظف به خرید از شرکت‌های دانش‌بنیان بومی شوند.

تاكيد روسای جهاد دانشگاهی و پارك علم و فناوری خوزستان بر توسعه همكاری‌های مشترك

تاریخ ارسال : 06 آبان 96

روساي سازمان جهاد دانشگاهي و پارك علم و فناوري خوزستان با يكديگر ديدار و در خصوص گسترش همكاري‌هاي دو مجموعه گفت‌وگو كردند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان در نشست با کنسرسیوم برق، الکترونیک و کشاورزی: آماده همکاری با شرکت های دانش بنیان هستیم

تاریخ ارسال : 01 آبان 96

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان-عظیم شمخانی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان عصر امروز در نشست با کنسرسیوم برق، الکترونیک و کشاورزی پارک علم و فناوری خوزستان به معرفی سازمان همیاری شهرداری ها پرداخت و گفت: شرکت های خوبی در پارک خوزستان وجود دارند که می شود از توانمندی های آن ها بهره برد. ما آماده همکاری با شرکت های دانش بنیان هستیم.

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان: اجرای استارت آپ‌ها بر پایه فناوری تاثیر بزرگی در اقتصاد کشور دارند

تاریخ ارسال : 11 مهر 96

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان با اشاره بر گسترش بازار فناوری و تکنولوژی‌های جدید گفت: استارت آپ‌هایی که بر پایه فناوری اطلاعات اجرا می‌شوند سهم بزرگی از اقتصاد آینده کشور را به خود اختصاص خواهند داد، و زیست بوم کسب و کار خوزستان بخاطر شرایط فرهنگی و همچنین مسائل زیست محیطی، پتانسیل خوبی برای رشد کسب و کارهای استارت آپی دارد.

مدیر پذیرش و بازاریابی صندوق نوآوری و شکوفایی کشور: پیش‌بینی ارایه بیش از 70 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به شرکت‌های دانش‌بنیان خوزستان

تاریخ ارسال : 11 مهر 96

مدیر پذیرش و بازاریابی صندوق نوآوری و شکوفایی کشور با اشاره به اینکه طی سه روز بازدید و نشست با شرکت‌های دانش‌بنیان خوزستان، 19 شرکت ارزیابی شدند، گفت: در ارزیابی اولیه با این شرکت‌ها، پیش‌بینی شده بیش از 70 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به شرکت‌های دانش‌بنیان استان ارایه شود.

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان تاکید کرد: لزوم تعریف پروژه‌های عمرانی برای پارک علم و فناوری خوزستان

تاریخ ارسال : 26 شهریور 96

 

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان گفت: پارک علم و فناوری خوزستان در دوره‌ای تشکیل شد که از آن زمان تاکنون برای وزارت علوم هیچ طرح عمرانی جدیدی تعریف نشده است. اگر پروژه‌های عمرانی برای پارک تعریف شود، بسیاری از مشکلات ما حل می‌شود.

رئیس پارک و علم و فناوری خوزستان: شرکت های دانش بنیان توانایی رقابت با شرکت های بزرگ ملی و منطقه ای را دارند

تاریخ ارسال : 08 شهریور 96

رئیس پارک و علم و فناوری خوزستان گفت: اگر فرصت کار به شرکت های دانش بنیان داده شود، توانایی رقابت با شرکت های بزرگ ملی و منطقه ای را خواهند داشت.

تعهد ایجاد395 فرصت شغلی در خوزستان توسط پارک علم و فناوری

تاریخ ارسال : 25 مرداد 96

اهواز- ایرنا- رئیس پارک علم و فناوری خوزستان گفت: پیش بینی می شود امسال با جذب 66 شرکت دانش بنیان 395 فرصت شغلی توسط پارک علم و فناوری در استان ایجاد شود.

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان در نخستین نشست کنسرسیوم آب، کشاورزی و محیط زیست پارک علم و فناوری اظهار کرد: مهمترین هدف کنسرسیوم ها آشنایی شرکت ها از ظرفیت یکدیگر است

تاریخ ارسال : 11 مرداد 96

نخستین نشست کنسرسیوم آب، کشاورزی و محیط زیست از سری نشست کنسرسیوم های پارک علم و فناوری صبح امروز (11 مرداد ماه) در محل ساختمان پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد.

پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33363670 - 33338083 - 33338335-8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات - پلاک 93