امروز شنبه 5 اسفند 1396

مرکز رشد مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

مركز رشد واحدهاي فناوري كشاورزي مركز تحقيقات و آموزش كشاورزي خوزستان در قالب یک تفاهم نامه همکاری مشترک با نظارت عالیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تحت مديريت مشترک پارک علم و فناوری خوزستان و مركز تحقیقات و آموزش كشاورزي و منابع طبيعي خوزستان در اردیبهشت ماه سال 1396 فعاليت خود را در حوزه توسعه فناوري در بخش کشاورزی آغاز نموده است.

این مرکز تحت مديريت تخصصی با ارائه‌ي خدمات حمايتي مختلف به مؤسسات نوپاي دانش محور و ايجاد محيطي مناسب برای رشد مؤسسات اقتصادي كوچك نوپا و توسعه كارآفرينی و اشتغال در بخش کشاورزی در استان خوزستان فعالیت می نماید. این مرکز تلاش مي‌كند تا از طريق شبكه‌سازي پژوهشگران و صاحب‌نظران در علوم و فنون مختلف كشاورزي به توسعه‌ي اقتصاد دانش بنیان و رسیدن به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی در جامعه كمك كند.

مشخصات مرکز رشد 

ساختمان مرکز رشد به مساحت تقریبی 500 متر مربع در ساختمان ستاد مرکز تحقیقات کشاورزی و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان واقع می­باشد. 


آدرس مرکز رشد: اهواز، بلوار گلستان ، خیابان نور ، جنب ساختمان 5 طبقه سازمان آب و برق خوزستان. مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منلبع طبیعی خوزستان

نام مدیر : دکتر اصلاحی

ایمیل: mr_eslahi@yahoo.com

شماره تماس ثابت : 06133737400

شماره تماس : 09166118742

فرم های مرتبط با مراکز رشد
شرکت های مرکز رشد مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان


تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان