امروز پنجشنبه 30 دی 1395

مشاور عالی پارک فناوری خوزستان با اشاره به لغو المپیاد کسب‌وکار عنوان کرد: ایده‌پردازان از ارائه ایده خود ترس دارند

تاریخ ارسال : 26 دی 95

مشاور عالی پارک علم و فناوری خوزستان اطلاع‌رسانی بسیار ضعیف در خصوص مزایای جشنواره‌های علمی و فناوری، ضعف ارتباط بین‌سازمانی در ساختار فناوری، واهمه ایده‌پردازان از ارائه ایده و عدم همکاری سازمان‌ها و دستگاه‌های دیگر در برگزاری جشنواره‌های فناوری و کسب‌وکار در استان را از مهم‌ترین علل آمار پایین و کیفیت ضعیف تا متوسط طرح‌های ارائه‌شده دانست و گفت: واقعیت این است که هر جشنواره‌ای متولی می‌خواهد؛ به‌دلیل عدم حمایت المپیاد استانی طرح کسب‌وکار دانشجویان به‌نوعی لغو شد.

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان در نخستین نشست کمیته بازاریابی: هدف اصلی ما در این کمیته تقویت قدرت بازاریابی شرکت های دانش بنیان است.

تاریخ ارسال : 22 دی 95

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان- در نخستین نشست کمیته بازاریابی پارک علم و فناوری خوزستان، اهمیت بازاریابی را برای شرکت های دانش بنیان مهم دانست و عنوان کرد: هدف ما تقویت قدرت بازاریابی شرکت های دانش بنیان استان است. 

داوری طرح های کسب و کار ارایه شده به جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

تاریخ ارسال : 19 دی 95

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان- صبح امروز (یکشنبه 19 دیماه95) در محل پارک علم و فناوری خوزستان داوری طرح های کسب و کار ارایه شده به جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با ارایه صاحبان طرح انجام شد.

امام جمعه اهواز: باید از شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان خوزستان حمایت کرد

تاریخ ارسال : 18 دی 95

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان بیان کرد: ریشه همه جنایات در کشور استعمار است و انقلاب اسلامی امروز هم با استعمارگران در حال جنگ است. 

کمیته بازاریابی پارک علم و فناوری خوزستان تشکیل شد

تاریخ ارسال : 05 دی 95

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان کمیته بازاریابی این سازمان تشکیل شد.

ارائه 20 محصول فناورانه پارک علم و فناوری خوزستان در نمایشگاه ملی پژوهش/کسب عنوان غرفه برتر

تاریخ ارسال : 29 آذر 95

پارک علم و فناوری خوزستان با ارائه 20 محصول فناورانه در نمایشگاه ملی دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن‌بازار سال 1395، به‌عنوان «غرفه برتر» معرفی و تجلیل شد.

نخستین پهپاد خورشیدی کشور رونمایی شد

تاریخ ارسال : 26 آذر 95

نخستین پهباد خورشیدی کشور، امروز جمعه 26 آذرماه در غرفه پارک علم و فناوری خوزستان در هفدهمین نمایشگاه ملی دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار رونمایی شد.

سرپرست معاونت فناوری پارک علم و فناوری خوزستان منصوب شد

تاریخ ارسال : 22 آذر 95

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان، با حکم دکتر بابک مختاری رییس پارک علم و فناوری خوزستان سید جمشید افشانی به عنوان سرپرست معاونت فناوری پارک علم و فناوری خوزستان منصوب شد.

87 همایش و کارگاه در هفته پژوهش امسال در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود

تاریخ ارسال : 15 آذر 95

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز گفت:31 همایش علمی، 38 همایش نیاز شناسی و 18 کارگاه در هفته پژوهش امسال در دانشکده های مختلف دانشگاه شهید چمران برگزار می شود.

ابلاغ قانون یک درصد و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان از سوی استاندار

تاریخ ارسال : 09 آذر 95

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان با بیان اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان هزینه‌های زیادی را از دوش دولت برداشته‌اند، خواستار حمایت استان از این شرکت‌ها شد و گفت: انتظار داریم قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و قانون یک درصد تحت عنوان بسته حمایتی از شرکت‌های دانش‌بنیان از سوی استاندار ابلاغ شود.

پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335-8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : خوزستان - اهواز - امانیه، خیابان دز، بین عارف و لقمان، پلاک 77