امروز جمعه 5 خرداد 1396

رویکرد پارک علم و فناوری هدایت دانش آموزان به سمت کارآفرینی است

تاریخ ارسال : 02 خرداد 96

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان گفت:تغییر تفکر کارمندشدن به سمت کارآفرینی یکی از اهداف پارک علم و فناوری استان خوزستان در سال جاری است .

افتتاح مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در دزفول

تاریخ ارسال : 02 خرداد 96

ساختمان مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان روز سه شنبه در صفی آباد دزفول افتتاح شد.

توسعه شرکت های دانش بنیان تنها راهکار حل مشکل بیکاری است

تاریخ ارسال : 02 خرداد 96

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان گفت:تنها راهکار حل مشکل بیکاری توسعه شرکت های دانش بنیان و اقتصاد دانش بنیان است.

حماسه حضور

تاریخ ارسال : 01 خرداد 96

بار دیگر ملت سرافراز و ولایتمدار ایران، در لبیک به پیام رهبر فرزانه انقلاب، با شرکت پرشور و انقلابی خود در انتخابات، حماسه ای سیاسی را علی رغم همه تحریم ها و کارشکنی ها، با پیروزی و افتخار، تحقق بخشیدند. این پیروزی بزرگ را به ملت شریف ایران اسلامی، رهبر معظم انقلاب و رییس جمهور محترم، جناب دکتر روحانی تبریک عرض می کنیم.


"روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان"

لزوم تدوین نظام ملی نوآوری/شرط پیشرفت کشور، آرامش و امنیت است

تاریخ ارسال : 27 اردیبهشت 96

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به برنامه‌های این معاونت در دولت جدید، گفت: برای اینکه در کشور شاهد پیشرفت باشیم، یک‌چیز کم داریم و آن نوآوری است؛ ما در کشور نظام ملی نوآوری نداریم، این نظام باید تدوین و قانونی شود و هر دستگاهی نظام نوآوری خاص خودش را باید داشته باشد.

دستگاه "اندازه گیری غلظت هیدروژن سولفید در نفت خام" رونمایی شد

تاریخ ارسال : 27 اردیبهشت 96

دستگاه "اندازه گیری غلظت هیدروژن سولفید در نفت خام" امروز، (چهارشنبه، 27 اردبهشت‌ماه) در پارک علم و فناوری خوزستان رونمایی شد.

فروش ۴۰ میلیاردی محصولات دانش‌بنیان پارک علم و فناوری خوزستان به حفاری

تاریخ ارسال : 27 اردیبهشت 96

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان با بیان اینکه شرکت‌های ملی حفاری و مناطق نفت‌خیز جنوب از بزرگترین مشتریان این نهاد در استان هستند، گفت: در تفاهم‌نامه پنج ساله با شرکت ملی حفاری قریب به ۴۰ میلیارد تومان محصول دانش بنیان طی پنج سال گذشته به این شرکت فروخته شد.

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان اعلام آمادگی کرد: برگزاری مدرسه کسب‌وکار برای برترین‌های المپیاد دانش‌آموزی

تاریخ ارسال : 19 اردیبهشت 96

 رییس پارک علم و فناوری خوزستان در حاشیه بازدید از المپیاد دانش‌آموزی نوآوران مهارتی استان گفت: پارک علم و فناوری آمادگی دارد تا دوره‌های تخصصی مدرسه کسب‌وکار را برای 10 نفر برتر هر حوزه از المپیاد برگزار کند.

کاهش آلام بیماران هموفیلی با ماساژور ابداعی فناور ایرانی

تاریخ ارسال : 19 اردیبهشت 96

تهران- ایرنا- فناور پارک علم و فناوری استان خوزستان دست به ابداع ماساژوری زده که به درمان و التیام خونریزی و تورم های درون مفصلی به بیماران هموفیلی کمک می کند.

تقویت اقتصاد دانش بنیان زیربنای اقتصاد مقاومتی است

تاریخ ارسال : 12 اردیبهشت 96

 مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری تقویت اقتصاد دانش بنیان را اساس و زیربنای اقتصاد مقاومتی بیان کرد و گفت:دانشگاهها و پارک های علم و فناوری به عنوان مکمل هم باید در این زمینه پیشگام باشند و مهارت آموزی را توسعه دهند.

پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335-8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : خوزستان - اهواز - امانیه، خیابان دز، بین عارف و لقمان، پلاک 77