امروز یکشنبه 22 تیر 1399

نشست معاون پژوهش و فناوری و مدیر مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی اهواز با رییس پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد.

تاریخ ارسال : 14 تیر 99

در نشست معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی اهواز با رییس پارک علم و فناوری خوزستان بر توسعه همکاری مشترک با مراکز رشد تاکید شد.

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان در این نشست که سه شنبه 10 تیر در پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد علاوه بر دکتر غفوری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی اهواز، دکتر شهرویی رییس دبیرخانه هییت امنای این دانشگاه و همچنین دکتر ملک محمدی مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی اهواز نیز حضور داشتند.

در ابتدای جلسه دکتر شهرویی گفت: مراکز رشد دانشگاه آزاد اهواز مشکلات و موانع زیادی پیش روی خود دارند از اینرو نیاز به هم فکری میان پارک علم و فناوری و مراکز رشد دانشگاه احساس می شود. دکتر غفوری در ادامه تصریح کرد: هدف اصلی ما استفاده از پتانسیل دانشجو های تحصیلات تکمیلی در جهت بهره وری از مراکز رشد می باشد که تجارب پارک علم و فناوری در این زمینه قابل توجه است . دکتر ملک محمدی مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در ادامه گفت: دانشگاه آزاد شدیداٌ به توسعه مراکز رشد احتیاج دارد از اینرو استفاده از بستر های موجود در پارک علم و فناوری خوزستان ضروری است. دکتر کاظمی نژاد تصریح کرد: فضای همکاری میان پارک و مراکز رشد دانشگاه آزاد بسیار زیاد است وی افزود:  در حال حاضر پارک علم و فناوری خوزستان با مرکز رشد دانشگاه آزاد واحد دزفول همکاری تنگاتنگ و همه جانبه ای دارد و می توانیم همین مدل را با مرکز رشد دانشگاه آزاد اهواز به انجام برسانیم.

در خاتمه این نشست به پیشنهاد رییس پارک علم و فناوری خوزستان مقرر شد  تفاهم نامه ای میان مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی اهواز و پارک علم و فناوری خوزستان جهت گسترش همکاری های فی مابین تنظیم و امضاء گردد.

 

شبکه تعاملی پارکها و مراکز رشد کشور توسط دفتر توسعه فناوری وزارت علوم راه اندازی شد.

تاریخ ارسال : 14 تیر 99

کلیه هسته ها، واحدهای فناور، فناوران و پرسنل پارک ها و مراکز رشد می توانند در این شبکه عضو شوند.
امکانات زیر در این پلتفرم در نظر گرفته شده است:

  • تعامل با فناوران سراسر کشور از طریق ارسال انواع محتوا، فایل و گفتگوهای متنی
  • شناسایی و ایجاد گروه‌های تخصصی و عمومی از فناوران سراسر کشور
  • تعامل با وزارت علوم و ارائه نظرات و تاثیرگذاری در تصمیم گیری ها
  • اطلاع از آخرین اخبار حوزه فناوری و اطلاع رسانیهای دفتر توسعه فناوری وزارت علوم

هم اکنون می‌توانید از طریق آدرس زیر و انتخاب “پارک علم و فناوری خوزستان” به عنوان پارک مرجع، به شبکه تعاملی پارکها و مراکز رشد کشور بپیوندید.

http://tpnet.msrt.ir

با حکم دکتر غلامی؛ دکتر غلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم شد

تاریخ ارسال : 02 تیر 99

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی دکتر غلامحسین رحیمی شعرباف را به سمت معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم منصوب کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در متن حکم انتصاب دکتر رحیمی آمده است:
با توجه به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی در حوزه علم و فناوری به موجب این حکم به سمت معاون پژوهش و فناوری منصوب می‌شوید.
به اجرا رساندن برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی، هدفمند کردن فعالیت‌های اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، استفاده از توان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری برای رفع چالش‌های ملی، تقویت پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد برای توسعه واحدهای فناور و شرکت‌های دانش بنیان، حمایت و بهره‌گیری از ظرفیت انجمن‌های علمی در تصمیم‌گیری‌های حوزه پژوهش و فناوری، اهتمام ویژه به پژوهش‌های علوم انسانی و هنر، توسعه همکاری‌های بین‌المللی از طریق انجام برنامه‌های پژوهش و فناوری مشترک و تعامل با همه نهادهای فعال و دستگاه‌های مسئول در حوزه علم و فناوری از جمله اقداماتی است که انتظار می‌رود با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری انجام گیرند.
امید است با استعانت از خداوند متعال و اتخاذ رویکردی توام با عقلانیت و اعتدال و با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف محوله موفق باشید.
دکتر غلامحسین رحیمی متولد ۱۳۳۴ در شهر مشهد و دانش آموخته کارشناسی از دانشگاه تبریز و کارشناسی ارشد و دکترا در مهندسی مکانیک جامدات از دانشگاه یومیست انگلستان می‌باشد و هم اکنون استاد پایه ۳۴ گروه طراحی کاربردی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه تربیت مدرس است.
وی در طول ۳۰ سال فعالیت علمی، مترجم و مولف ده کتاب علمی و جزوات متعدد درسی است.
دکتر رحیمی بیش از ۱۰۰ مقاله در مجلات معتبر بین‌المللی و بیش از ۶۰ مقاله علمی در مجلات علمی پژوهشی داخلی به چاپ رسانده و بیش از ۱۰۰ مقاله در کنفرانس‌های علمی ارائه کرده، چندین اختراع به ثبت رسانده و طرح‌های صنعتی متعددی برای نهادهای ذیربط کشور اجرا نموده است.
وی در طول سال‌ها فعالیت علمی مسئولیت‌های متعددی در حوزه آموزشی، علمی و فناوری کشور از جمله رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، اولین سرپرست موزه علم و فناوری جمهوری اسلامی ایران، ریاست مرکز طرح‌های کلان ملی فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری، عضو هیئت عامل موظف صندوق نوآوری و شکوفایی، مسئول راه اندازی و پیگیری مراکز کارآفرینی دانشگاه‌ها و رئیس بخش مهندسی مکانیک دانشگاه تربیت مدرس برعهده داشته است.
دکتررحیمی همچنین استاد نمونه دانشگاه و مترجم کتاب برگزیده نیز می‌باشد و مطالعات گسترده و نوشته‌های چاپ شده متعددی در حوزه علم و فناوری در تاریخ تمدن ایران و اسلام دارد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با پذیرش استعفای دکتر برومند و قدردانی از زحمات وی در مدت تصدی معاونت پژوهش و فناوری، در حکم جداگانه‌ای وی را به سمت مشاور خود منصوب کرد.

آیین اختتامیه تعاون ایونت برگزار شد

تاریخ ارسال : 26 خرداد 99

آیین اختتامیه تعاون ایونت، رویداد تخصصی راه اندازی کسب و کارهای نوپا در حوزه شرکت های تعاونی توسط پارک علم و فناوری خوزستان و با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان در این رویداد که صبح امروز 25 خرداد ماه در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد رییس پارک علم و فناوری خوزستان گفت: ایجاد همکاری بیشتر بین شرکت های تعاونی و حوزه فناوری می تواند فضای کسب و کار در حوزه تعاونی ها را از حالت سنتی خارج کند.

دکتر ایرج کاظمی نژاد ادامه داد: بحران کرونا عاملی بود تا مردم نسبت به کسب و کارهای فناورانه استقبال بهتری نشان دهند، به طور کلی بشر در هر شرایطی که باشد راه خود را پیدا می کند و این مهم نشان می دهد باید توجه بیشتری به کسب و کارهای مبتنی بر فناوری های نوین داشته باشیم.

رییس پارک علم و فناوری خوزستان در پایان گفت: کسب و کارهای سنتی نیز می توانند با بهره گیری از فناوری های نوین به کسب و کار خود کمک کرده و زمینه رشد حداکثری آن را فراهم کنند.

گفتنی است: در مدت زمان ثبت ایده، 14 ایده به طور کلی به دبیرخانه رویداد واقع در پارک علم و فناوری ارسال شده که پس از ارائه آنها به صورت مجازی، 7 ایده مورد پذیرش قرار گرفت و از میان آنها یک ایده به عنوان ایده برتر تقدیر شد.

فراخوان جذب شرکت‌ها و افراد خلاق در مرکز رشد دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان

تاریخ ارسال : 23 خرداد 99

به گزارش خبرگزاری ایسنا مدیر مرکز رشد دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) بهبهان با اشاره به انتشار فراخوان جذب شرکت‌ها و افراد خلاق در این مرکز، گفت: هدف از انتشار این فراخوان، جذب و شناسایی افراد و شرکت‌های فعال در زمینه صنایع دستی، گردشگری و هنرهای تجسمی است.

توران دستیار در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ظرفیت بالای شرکت‌های خلاق در ایجاد و رونق اشتغال کشور و فقدان یک برنامه‌ی منسجم و متمرکز به منظور حمایت از شرکت‌های فعال در حوزه صنایع خلاق فرهنگی و خدمات نوین و مبتنی بر فضای دیجیتال، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را بر آن داشت، تا با برنامه‌ریزی، ارایه و تصویب برنامه‌ای با عنوان برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق، بیش از پیش توجه به این حوزه از صنایع را در دستور کار خود قرار دهد و تحت برنامه مصوب، راهکارهای سیاستی و حمایتی را در این حوزه ایجاد و تسهیل کند. در این راستا حمایت از شرکت‌های خلاق در دستور کار مرکز رشد واحدهای فناور بهبهان قرار گرفت.

مدیر مرکز رشد دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان بیان کرد: برای اینکه بتوانیم افراد خلاق، توانمند و نوآور در این زمینه را شناسایی کنیم، به مناسبت روز جهانی صنایع دستی، فراخوان جذب شرکت‌های خلاق منتشر شد. هدف از انتشار فراخوان، جذب و شناسایی افراد و شرکت‌هایی است که در زمینه صنایع دستی، گردشگری و هنرهای تجسمی فعالیت می‌کنند.

دستیار با اشاره به اهداف جذب شرکت‌ها و افراد خلاق، گفت: ضروری نیست که حتما افراد فعال در این زمینه دارای شرکت باشند بلکه افراد توانمند و خلاق جذب می‌شوند و به این افراد برای ثبت شرکت، مهارت کسب و کار و فروش، کسب مجوز و استفاده از مزایای شرکت‌های خلاق، آموزش‌های لازم داده می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی‌های www.bkatu.ac.ir و www.khstp.ir  مراجعه کنند.

مدیر مرکز رشد دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام تا ۲۵ خرداد، بیان کرد:  علاقه‌مندان می‌توانند در یک دقیقه به صورت ویدئو، محصول خود را معرفی و برای ما ارسال کنند.

وی در پایان گفت: افرادی که انتخاب می‌شوند، می‌توانند در نمایشگاه مجازی که به همین منظور برگزار می‌شود، شرکت کنند. علاوه بر این می‌توانند محصولات خود را در فروشگاه اینترنتی "چاپار شاپ" که از هسته‌های فناور مرکز رشد است، بارگذاری و به فروش برسانند. همچنین از تسهیلات پارک علم و فناوری خوزستان بهره‌مند و با عضویت در مرکز رشد واحدهای فناور بهبهان جهت اخذ مجوز شرکت‌های خلاق به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی و ازمزایای ویژه شرکت‌های خلاق بهره‌مند می‌شوند.

 

منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا isna.ir

سامانه پُرسا توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران راه‌اندازی شد

تاریخ ارسال : 20 خرداد 99

سامانه پرسش‌نامه‌ساز (پُرسا) در پاسخ به نیاز پژوهشگران کشور در آسان‌سازیِ فرآیند پژوهش، در نشانی porsa.irandoc.ac.ir ، راه‌اندازی و در دسترس همه پژوهشگران کشور گذارده شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، پُرسا، سامانه‌ای برخط برای یاری پژوهشگران در گردآوری و تحلیل داده‌های پژوهشی با فناوری‌های نوین است. این سامانه هوشمند، در چارچوب استانداردهای روز و بر پایه نیازهای پژوهشگران ایرانی استوار است. پُرسا به پژوهشگران و سازمان‌ها و کسب‌وکارها کمک می‌کند تا پرسش‌نامه‌های خود را به آسانی بسازند و آن را در میان پاسخ‌گویان پخش کنند و داده‌های دریافت شده را در گزارش‌های گوناگون و حرفه‌ای ببینند و اگر خواستند، این داده‌ها را برای تحلیل بیشتر به نرم‌افزارهای آماری ببرند.
گفتنی است سامانه پرسش‌نامه‌ساز، توانمندی‌های بسیاری را مانند ساخت پرسش‌نامه با پرسش‌های جورواجور، پخش پرسش‌نامه و درخواست برای پاسخ‌گویی به آن، ردگیری پرسش‌نامه‌ها، دریافت پاسخ‌ها از پاسخ‌گویان، و داده‌پردازی را برای کاربران فراهم می‌کند. پُرسا توانمندی‌هایی مانند ساخت گزارش‌ها و تحلیل‌های آماری، برآورد پویای ضریب آلفای کرونباخ، نمایش نمودارهای گوناگون، و دریافت فایل «اکسل» وزن‌دار و فایل آماده برای کاربرد در نرم‌افزار آماری «اس‌پی‌اس‌اس» را در بر دارد. پُرسا همه این خدمات را برای کاربران فراهم می‌کند تا پژوهشی آسان و خوشایند را به انجام رسانند و از دستاوردهای کار خود بهره بیشتری برند.

پیام تسلیت روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان در پی درگذشت آقای حاج رضا طاهری

تاریخ ارسال : 13 خرداد 99

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان، مرحوم طاهری، پیشکسوت و چهره خوشنام روابط عمومی صنعت نفت که سال‌ها در روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب مشغول به فعالیت بود، یکشنبه، ۱۱ خردادماه درگذشت.

پیام تسلیت روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان در پی درگذشت آقای حاج رضا طاهری

بازگشت همه به سوی اوست

درگذشت ناگهانی مرحوم حاج رضا طاهری، مشاور محترم مدیر عامل و رئیس محترم پیشین روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و از پیشکسوتان عرصه روابط عمومی صنعت نفت، مایه‌ی تاسف و تالم فراوان گردید و برای همکاران او در صنعت نفت به ویژه خانواده بزرگ روابط عمومی نیز تلخ و جبران ناپذیر است.

اینجانب به نیابت از همکارانم در پارک علم و فناوری خوزستان این مصیبت سنگین را به خانواده عزادار و روابط عمومی صنعت نفت تسلیت عرض می‌کنم و برای ایشان رحمت واسعه و برای بازماندگان از خداوند متعال شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان

 

پیام تسلیت رئیس پارک علم و فناوری خوزستان در پی درگذشت دکتر هیبت الله کلانتری

تاریخ ارسال : 06 خرداد 99

دکتر ایرج کاظمی نژاد رئیس پارک علم و فناوری خوزستان در پیامی درگذشت دکتر هیبت الله کلانتری رییس دانشکده داروسازی دانشگاه جندی شاپور اهواز را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی، در این پیام آمده است:

إنا لله وإنا إليه راجعون

درگذشت تاسف برانگیز اندیشمند ارجمند مرحوم آقای دکتر هیبت الله کلانتری، رئیس دانشکده داروسازی دانشگاه جندی شاپور اهواز که از اساتید بنام و متعهد بودند، موجب تأثر و تألم گردید.

مصیبت فقدان مدیر توانا و محققی که عمر پر برکت خود را در راه گسترش علم و فناوری سپری کرد، به جامعه علمی، شاگردان و به ویژه خانواده ایشان تسلیت می‌گویم و از خداوند بزرگ برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزا صبر و اجر مسألت دارم.

 

 

نشست مجازی مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی کشور به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

تاریخ ارسال : 27 اردیبهشت 99

دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشست مجازی مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری، بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت و با بیان اینکه «امروز روابط عمومی، وجود و اثرگذاری یک سازمان را در جامعه اعلام می‌کند»؛ بر لزوم انتشار گسترده و به موقع اخبار دستاوردهای علمی و فناوری توسط روابط عمومی دانشگاه‌ها تاکید کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم و روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان، در این نشست مجازی که  به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت برگزار شد، دکتر غلامی با بیان اینکه امروز، با توجه به توسعه فناوری‌های اطلاع‌رسانی در اشکال مختلف، همگان در معرض اطلاعات گوناگون قرار می‌گیرند، اظهار داشت: در این راستا، وظیفه روابط عمومی‌ها به خصوص در این روزهای حساس شیوع کرونا، شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی صحیح و به موقع است تا از انتشار اخبار نادرست، شایعات و اخبار برنامه‌ریزی شده جلوگیری شود.
وزیر علوم افزود: با توجه به سرعت انتشار اخبار، معمولاً مخاطبان فرصت قضاوت ندارند و روابط عمومی‌ها به‌ویژه درخصوص مسائل ملی کشور، باید حساسیت بیشتری به خرج داده و با انتشار اخبار صحیح، شفاف‌سازی لازم را انجام دهند.
دکتر غلامی با بیان اینکه مردم از دانشگاه‌ها و مراکزآموزش عالی انتظار خدمات و فعالیت بیشتری دارند، گفت: در این راستا روابط عمومی‌های این مراکز علمی باید بسیار ظریف و دقیق عمل کنند. شما باید دستاوردهای گسترده علمی و فناوری دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی کشور را به موقع و به درستی انتشار دهید تا اعتماد و توجه افکار عمومی به دانشگاه‌ها به ویژه در این دوران حساس شیوع ویروس کرونا کم‌رنگ نشود.
وی افزود: وظیفه اصلی روابط عمومی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، علاوه بر انتشار اخبار عمومی دانشگاهی، رصد و جمع‌آوری دستاوردهای علمی و پژوهشی و فعالیت‌های بی شمار اساتید و دانشمندان در دانشگاه‌ها و انتشار مناسب این اخبار با استفاده از روش‌های مختلف اطلاع‌رسانی است.
وزیر علوم با بیان اینکه دانشگاه‌ها در سال‌های اخیر فعالیت‌های بسیار خوبی در زمینه رشد و توسعه کشور انجام داده‌اند، اظهار داشت: در چند ماه اخیر هم در بحث بیماری کرونا، اخبار مناسبی از حضور و ورود مراکز آموزش عالی و پژوهشی و شرکت‌های دانش بنیان در این حوزه در رسانه‌ها و صدا و سیما منتشر شده است. البته دانشگاه‌ها نباید فقط به اخبار رسانه‌ها اکتفا کنند، بلکه باید حتماً دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را ثبت و ضبط و منتشر کنند تا به صورت سابقه در فایل‌ها محفوظ بماند تا در اختیار نسل‌های بعدی خانواده دانشگاهی قرار گیرد.
دکتر غلامی با تشکر از برگزاری کارگاه‌های آموزشی روابط عمومی در دانشگاه‌های کشور گفت: این کارگاه‌ها برای مدیران و کارکنان روابط عمومی دانشگاه‌های کشور و در مناطق ده‌گانه باید به صورت مستمر برگزار شود، هر نیرویی که وارد روابط عمومی می‌شود، در کنار اشتیاق و علاقه برای فعالیت در این اداره، حتماً باید آموزش ببیند.
وی با اشاره به گسترش ظرفیت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در دانشگاه‌های کشور گفت: دانشگاه‌ها باید به روابط عمومی‌های‌شان توجه خاص داشته باشند و از ظرفیت‌های مختلف آن که موجود هستند و یا می‌توان ایجاد کرد، استفاده بهینه کنند. به عنوان مثال اگر زمانی لازم باشد که برای جلب داوطلب بیشتر برای ورود به دانشگاه اقدامی صورت گیرد، روابط عمومی‌ها هستند که می‌توانند در سایت دانشگاه و انتشار گزارش‌های اطلاع‌رسانی در سایر منابع خبری به صورت هدفمند در جلب دانشجویان فعالیت کنند.
وزیر علوم با اشاره به نام‌گذاری امسال تحت عنوان سال «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری گفت: دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی دستاوردهای خوب و مناسبی در زمینه پیشرفت و شکوفایی علمی کشور داشته‌اند که حتماً باید به بهترین نحو اطلاع‌رسانی شود و اساس جهش تولید از مدیریت جهادی، عملکرد مبتنی بر یافته‌های علمی و استفاده از فناوری‌های جدید حاصل می‌شود و این همه از عهده دانشگاه‌ها برمی‌آید.
دکتر غلامی بر هماهنگی و استفاده روابط عمومی دانشگاه‌ها از تجربیات یکدیگر تاکید کرد و گفت: روابط عمومی‌ها به صورت جزیره‌ای عمل نکنند و بهتر است روابط عمومی‌های دانشگاه‌های هر منطقه و هر استان عملکردی هماهنگ و هم‌افزا داشته باشند. همچنین بهتر است گزارش‌های دستاوردهای علمی دانشگاه‌ها به فواصل زمانی معین به مسئولان استانی ارسال شود تا آنها هم در جریان پیشرفت‌های علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی منطقه خود قرار گیرند.

پیام تسلیت رییس پارک علم و فناوری خوزستان به حجت الاسلام و المسلمین شفیعی

تاریخ ارسال : 21 اردیبهشت 99

دکتر ایرج کاظمی نژاد رییس پارک علم و فناوری خوزستان در پیامی درگذشت سید مهدی شفیعی برادر حضرت آیت‌الله حاج سید علی شفیعی نماینده مردم شریف خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و حجت الاسلام و المسلمین حاج سید محسن شفیعی رییس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان، در این پیام آمده است: 

إنّا لله و إنّا الیه راجعون

برادر ارجمندم، جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج سید محسن شفیعی

درگذشت جانسوز عموی گرامی‌تان را از صمیم قلب به جنابعالی، به ویژه محضر فقیه وارسته حضرت آیت‌الله شفیعی نماینده مردم شریف خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و دیگر بازماندگان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه و برای جنابعالی و سایر بازماندگان صبر و شکیبایی را مسئلت دارم.

تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان