امروز جمعه 6 اسفند 1395

برگزاری کارگاه آموزشی مالیات بر ارزش افزوده

تاریخ ارسال : 26 بهمن 95

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان- دوره آموزشی مالیات بر ارزش افزوده  ظهر امروز ۲۶بهمن ماه در مرکز آموزش های امور مالیاتی استان برگزار شد.

اختتامیه جشنواره ایده های برتر شهروندی بهبهان برگزار شد

تاریخ ارسال : 12 بهمن 95

این جشنواره به ابتکار پارک علم و فناوری خوزستان و با همکاری پردیس پارک علم و فناوری بهبهان و دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان- صبح امروز با حضور دکتر افشانی معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان و مسوولان شهرستانی برگزار شد.

اولین جشنواره "ایتاپ" در آبادان و خرمشهر برگزار می‌شود

تاریخ ارسال : 05 بهمن 95

مدیر مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر از برگزاری اولین جشنواره ایتاپ (ایده تا پدیده) 19 اسفندماه در این مرکز خبر داد و گفت: علاقه مندان تا پنجم اسفند ماه فرصت دارند که ایده‌های خود را در سامانه اینترنتی جشنواره ثبت کنند.

یک طرح خوزستانی در میان برگزیدگان جشنواره ملی انرژی‌های تجدیدپذیر

تاریخ ارسال : 04 بهمن 95

طرح پهپاد خورشیدی شرکت داناسازان صنعت افق مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه صنعت نفت در میان ۱۶ طرح فناور برگزیده دومین جشنواره ملی انرژی‌های تجدیدپذیر قرار گرفت.

پارک های علم وفناوری موتور محرکه اقتصاد مبتنی بر دانایی هستند

تاریخ ارسال : 29 دی 95

رییس پارک علم وفناوری خوزستان با اشاره به اهمیت پارک های علم و فناوری و کانون های شکوفایی خلاقیت و نوآوری در عرصه کنونی تاکید کرد: پارک های علم وفناوری موتور محرکه اقتصاد مبتنی بر دانایی هستند.

مشاور عالی پارک فناوری خوزستان با اشاره به لغو المپیاد کسب‌وکار عنوان کرد: ایده‌پردازان از ارائه ایده خود ترس دارند

تاریخ ارسال : 26 دی 95

مشاور عالی پارک علم و فناوری خوزستان اطلاع‌رسانی بسیار ضعیف در خصوص مزایای جشنواره‌های علمی و فناوری، ضعف ارتباط بین‌سازمانی در ساختار فناوری، واهمه ایده‌پردازان از ارائه ایده و عدم همکاری سازمان‌ها و دستگاه‌های دیگر در برگزاری جشنواره‌های فناوری و کسب‌وکار در استان را از مهم‌ترین علل آمار پایین و کیفیت ضعیف تا متوسط طرح‌های ارائه‌شده دانست و گفت: واقعیت این است که هر جشنواره‌ای متولی می‌خواهد؛ به‌دلیل عدم حمایت المپیاد استانی طرح کسب‌وکار دانشجویان به‌نوعی لغو شد.

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان در نخستین نشست کمیته بازاریابی: هدف اصلی ما در این کمیته تقویت قدرت بازاریابی شرکت های دانش بنیان است.

تاریخ ارسال : 22 دی 95

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان- در نخستین نشست کمیته بازاریابی پارک علم و فناوری خوزستان، اهمیت بازاریابی را برای شرکت های دانش بنیان مهم دانست و عنوان کرد: هدف ما تقویت قدرت بازاریابی شرکت های دانش بنیان استان است. 

داوری طرح های کسب و کار ارایه شده به جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

تاریخ ارسال : 19 دی 95

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان- صبح امروز (یکشنبه 19 دیماه95) در محل پارک علم و فناوری خوزستان داوری طرح های کسب و کار ارایه شده به جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با ارایه صاحبان طرح انجام شد.

امام جمعه اهواز: باید از شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان خوزستان حمایت کرد

تاریخ ارسال : 18 دی 95

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان بیان کرد: ریشه همه جنایات در کشور استعمار است و انقلاب اسلامی امروز هم با استعمارگران در حال جنگ است. 

کمیته بازاریابی پارک علم و فناوری خوزستان تشکیل شد

تاریخ ارسال : 05 دی 95

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان کمیته بازاریابی این سازمان تشکیل شد.

پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335-8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : خوزستان - اهواز - امانیه، خیابان دز، بین عارف و لقمان، پلاک 77