امروز شنبه 16 فروردین 1399

عقد تفاهم نامه مشترک بین پارک علم و فناوری خوزستان و شرکت گاز استان

تاریخ ارسال : 02 شهریور 98

در نشست مدیرعامل شرکت گاز استان با سرپرست پارک علم و فناوری خوزستان تفاهم نامه همکاری مشترک به امضا رسید و بر لزوم ایجاد ارتباط موثر در راستای استفاده از توانمندی های بومی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان ایرج کاظمی نژاد در نشست با مدیرعامل شرکت گاز استان که 28 مردادماه در حوزه ریاست پارک برگزار شد با اشاره به  توجه كم نظير به جوانان خلاق و  اشراف كامل مدیرعامل شرکت گاز استان نسبت به توانمندی شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری استان خوزستان و لزوم استفاده از دانش و توانمندی آن ها بیان کرد: نگاه مبتنی بر علم و دانش که تاکید آن استفاده از توانمندی و پتانسیل نیروی انسانی در کشور و به ویژه استان است یک نگاه ارزشمند است.

وی ادامه داد: پارک علم و فناوری خوزستان از لحاظ قانونی ظرفیت ها و فضای تعاملی بالایی دارد اما از لحاظ اجرایی و بهره گیری از ظرفیت شرکت هایی که در آن وجود دارند باید همه دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در اين مسير همت گمارند.

کاظمی نژاد افزود: پارک های علم و فناوری یک مدل مشخص شناخته شده برای کاربردی کردن پژوهش ها در دنیا محسوب می شوند که در کشور ما نزدیک به دو دهه است راه اندازی شده اند و سازمانی دولتی برای حمایت و پشتیبانی از شرکت های خصوصی است.

کاظمی نژاد پیشنهاد راه اندازی مرکز فناوری های نوین شرکت گاز استان را ارایه داد و عنوان کرد: با راه اندازی این مرکز ما می توانیم شرکت هایی که می توانند در این حوزه به شما خدمات دهند در آنجا مستقر کنیم و با همراهی  واحد تحقیق و توسعه شما در جهت رفع نیازهای شرکت گاز استان گام های موثری برداریم.
تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان