امروز شنبه 16 فروردین 1399

سرپرست پارک علم و فناوری خوزستان در نشست با مدیرعامل سازمان آب و برق استان؛ پارک سازمانی برای کاربردی کردن پژوهش هاست

تاریخ ارسال : 03 شهریور 98

سرپرست پارک علم و فناوری خوزستان با تاکید بر لزوم ایجاد ارتباط بیشتر صنعت با دانشگاه گفت: سیاست دولت در راه اندازی پارک ها در ادامه مسیر تاسیس دفاتر ارتباط با صنعت دانشگاه است با این تفاوت که پارک سازمانی برای کاربردی کردن پژوهش ها و در خدمت شرکت های دانش بنیان و فناور است.  

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناروی خوزستان ایرج کاظمی نژاد در نشست با مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان که 28 مردادماه 98 در دفتر مدیرعامل آن سازمان برگزار شد، بیان کرد: ساختار پارک ایجاب می کند ارتباط خود را با صنعت بیشتر کند تا بتواند شرکت های تابعه را توانمند نمایند.  

سرپرست پارک علم و فناوری خوزستان با اشاره به اینکه اشتغال یکی از دغدغه ها اصلی در جامعه محسوب می شود گفت: باید همه به نوعی به حل این معضل کمک کنیم و تلاش کنیم این دغدغه برطرف شود که حمایت از شرکت های فناور و دانش بنیان می تواند راهکاری برای توسعه بازار کسب و کار استان و اشتغال دانش محور باشد.

کاظمی نژاد راه اندازی مرکز فناوری های نوین صنعت آب و برق را پیشنهاد داد و افزود: راه اندازی این مرکز می تواند در جهت توسعه همکاری های مشترک نقش بسزایی داشته باشد.

سرپرست پارک علم و فناوری خوزستان در پایان گفت: باید مدیران استان از تمام ظرفیت شرکت های پارک علم و فناوری استفاده کنند چرا که استفاده از این ظرفیت ها رونق حوزه کسب و کار را در پی خواهد داشت.
تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان