امروز یکشنبه 2 اردیبهشت 1397

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان در نخستین نشست کمیته بازاریابی: هدف اصلی ما در این کمیته تقویت قدرت بازاریابی شرکت های دانش بنیان است.

تاریخ ارسال : 22 دی 95

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان- در نخستین نشست کمیته بازاریابی پارک علم و فناوری خوزستان، اهمیت بازاریابی را برای شرکت های دانش بنیان مهم دانست و عنوان کرد: هدف ما تقویت قدرت بازاریابی شرکت های دانش بنیان استان است. 

سید جمشید افشانی با تاکید بر اینکه برخی شرکت های زیر مجموعه پارک علم و فناوری توانایی رقابت در سطح بین المللی را هم دارند-  ادامه داد: شرکت های ما از نظر تخصصی دانش فنی بالایی دارند ولی از نظر بازاریابی باید تقویت شوند. بازاریابی یک تخصص است که واحدهای فناور باید بعنوان یک مولفه مهم برای توسعه کسب و کار خویش، مورد توجه قرار دهند.

وی افزود: تمرکز ما افزایش سهم شرکت های دانش بنیان در بازار استانی، ملی و بین المللی است. برخی از واحد های فناور عضو پارک، توانایی و ظرفیت صادرات فناوری و دانش فنی دارند که از اهمیت بالایی در صنعت کسب و کار کنونی دنیا برخوردار است و برای این مقوله هم برنامه‌ریزی می کنیم. 
معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان در پایان گفت: البته هدف این کمیته گرفتن پروژه برای شرکت های دانش بنیان نیست بلکه رسالت آن تقویت قدرت بازاریابی و افزایش سهم آن ها در بازار هدف است.
وی خاطرنشان کرد: استفاده و اعتماد صنایع مادر و دستگاه های اجرایی استان به واحدهای فناور دانش بنیان بومی، می تواند در راستای تقویت این مجموعه ها و توسعه کارآفرینی و اشتغال زایی در استان، بسیار نقش آفرین و تاثیر گذار باشد.

آموزش تخصصی بازاریابی به واحد های فناور، شناخت و معرفی توانایی شرکت های دانش بنیان محصول محور و پروژه محور، نحوه تبلیغات موثر، استفاده از ظرفیت بازاریابی الکترونیکی، بازاریابی بین المللی، شناسایی سازمان های هدف و اشائه فرهنگ دانش بنیانی و معرفی و شناخت واحدهای دانش بنیان استان از جمله محورهای مورد بحث نخستین نشست کمیته بازاریابی پارک علم و فناوری خوزستان بود.
تماس با ما

  • تلفن ثابت : (061) 33338335 - 8
  • فکس : (061) 33338339
  • کد پستی : 6133873386
  • ایمیل : info[@]khstp.ir
  • آدرس : اهواز- امانیه- خیابان سقراط غربی بین انقلاب و پودات- پلاک 93 - ساختمان پارک و علم فناوری خوزستان